Domki nad jeziorem – informacje

Domki nad jeziorem – informacje
Informacje

Bezpiecznie, spokojnie i z dala od tłumów to podstawowe cechy lokalizacji naszych “Holendrów” nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

Wypoczniecie w nich wygodnie, budząc się codziennie z widokiem na wodę oraz otaczającą wokół przyrodę. Dobry, dogodny dojazd, możliwość spacerów, wycieczek rowerowych czy wędkowania to tylko niektóre przymioty naszego małego ośrodka.

W tym roku domki zostały zmodernizowane, głównie w zakresie bezpieczeństwa i funkcjonalności ich użytkowania. Gazowe podgrzewacze wody zastąpiły podgrzewane elektrycznie bojlery, zwiększyliśmy też standard wyposażenia i estetyki.

Nasze domki zostały też odkażone!

Oznacza to, że nie ma w nich na pewno Covid 19, grzybów, bakterii i innych wirusów zagrażających naszemu zdrowiu czy życiu. Usługę tę wykonała dla nas profesjonalna ekipa z firmy Ozonuj.pl

Już dziś zapraszamy Państwa do dokonywania rezerwacji, szczególnie tych wakacyjnych. Można ich dokonać kontaktując rezerwując nocleg na portalu booking.com bądź pisząc do nas na adres biuro@grupawoda.pl

Przyjmujemy także rezerwacje na imprezy okolicznościowe, ogniska, imprezy integracyjne dla grup zorganizowanych czy rodzin.

O terminie zniesienia przez rząd ograniczeń w świadczeniu usług noclegowych poinformujemy niezwłocznie po jego ogłoszeniu.

Więcej informacji dostępnych jest w zakładce “domki i pole namiotowe”

Do zobaczenia!

Zespół GRUPA Woda

rpt