NAD JEZIOREM TARNOBRZESKIM

Kurs na stopień

sternika motorowodnego

WYMAGANIA NA STOPIEŃ STERNIKA MOTOROWODNEGO

Ukończone 14 lat
zdanie egzaminu z wiedzy i umiejętności
Podstawowe informacje

Uprawnienia sternika motorowodnego obejmują:

1.

Jak wygląda szkolenie?

Biorąc pod uwagę Twoje bezpieczeństwo, jak i czas konieczny do solidnego przygotowania się do egzaminu, część teoretyczną kursu prowadzimy przez internet. Kompletny i sprawdzony e-learning to prawdziwa kopalnia wiedzy, którą będziesz przyswajał w dowolnym i wygodnym dla siebie czasie, bez konieczności wychodzenia z domu.
Zorganizuj jednak optymalnie swój czas, „bezpiecznie” dobierając dla siebie termin szkolenia i egzaminu. Ważne byś porządnie przepracował cały materiał. Mnóstwo filmów i ćwiczeń z pewnością ułatwi Ci to zadanie. Otrzymasz od nas też na własność tradycyjny podręcznik, który zawsze już będzie Ci służył w razie potrzeby. Swoją radą będą Ci służyć także nasi instruktorzy.

2.

CO DALEJ?

Kiedy przyswoisz sobie wiedzę teoretyczną, przychodzisz do nas na część praktyczną kursu i egzamin. Zajmiemy Ci tylko kilka godzin. Podczas zajęć na wodzie zapoznamy Cię z podstawowymi manewrami, zasadami bezpiecznego prowadzenia łodzi motorowych, jak również jazdy w ślizgu.
Będziesz usatysfakcjonowany!

3.

DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ KURSY NA STERNIKA MOTOROWODNEGO?

Dla każdego. Nie wymagamy żadnego wcześniejszego stażu, żadnego doświadczenia – w kursie mogą wziąć udział nawet osoby, które nigdy wcześniej nie siedziały na łódce. Patent sternika motorowodnego przydaje się zarówno tym, którzy związali swoje życie z wodą – nurkom, żeglarzom, ratownikom, jak i tym, którzy chcą korzystać z motorówki w celach czysto rekreacyjnych.

CENA KURSU
600 zł /os.

W CENIE KURSU

CENA NIE ZAWIERA

terminy kursu

5 maja 2024 r.

26 maja 2024 r.

30 czerwca 2024 r.

28 lipca 2024 r.

Proponujemy również pakiet kursów – kurs na PATENT ŻEGLARZA JACHTOWEGO połączony z kursem na PATENT STERNIKA MOTOROWODNEGO, za który zapłacisz tylko 50% jego ceny. Termin kursu motorowodnego – do wyboru.

Jeśli nie opłaciłeś egzaminu razem z opłatą za kurs, możesz to zrobić tutaj.

Koszt egzaminu to 250 zł. Młodzieży szkolnej i studentom przysługuje 50% zniżka – koszt egzaminu to 125 zł (konieczna jest kopia legitymacji szkolnej lub studenckiej).

UWAGA!

Osoby niepełnoletnie, biorące udział w kursie i podchodzące do egzaminu, muszą przedstawić zgodę rodziców/opiekunów na uprawianie turystyki wodnej.

Prosimy o pobranie i wypełnienie formularza zgody i dostarczenie go w dniu kursu.

WNIOSEK O WYDANIE PATENTU

UWAGA! Wnioski o wydanie patentu można wysyłać po 14 dniach od zdanego egzaminu.

Wniosek w wersji papierowej należy wysłać na adres:
Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego
Dział Patentów i Licencji
ul. Nowogrodzka 40
00-691 Warszawa