Finał Forbet Cup 2022 za nami!

Finał Forbet Cup 2022 za nami!
Informacje

Regaty FORBET CUP 2022 przeszły do historii !

Począwszy od 18 czerwca rywalizowało w nich łącznie 23 załogi, które w 4 soboty, w różnych warunkach pogodowych zmagały się na wodach Jeziora Tarnobrzeskiego .Rywalizacja ta trwała do samego końca, dostarczając dużych emocji zarówno uczestnikom jak i kibicom w klasach jachtów otwartopokładowych i kabinowych. Wyniki ostatnich regat rozegranych w dniu wczorajszym wyglądają następująco:

Jachty otwartopokladowe

FORBET Sailing Team (jacht Sigma)
Czarne Wilki (jacht Omega)
Zianko (jacht 2020)

Jachty kabinowe

Enja (jacht Sasanka 660)
Inżynierowie (jacht Mak 747)
Żuliki (jacht Foka)

W klasyfikacji generalnej tryumfowali :

Jachty otwartopokładowe

Czarne Wilki (jacht Omega)
FORBET Sailing Team (jacht Sigma)
Zianko (jacht 2020)

Jachty kabinowe

Enja (jacht Sasanka 660)
Żuliki (jacht Foka)
Niebieskie Smoki (jacht Tes 32)

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i wspólną zabawę. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników!

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Pana Marka Małeckiego, właściciela firmy Forbet, bez wsparcia którego nasza impreza nie miała by takiego rozmiaru, rozmachu, oprawy i zasięgu.

Dziękujemy też naszym partnerom medialnym, którzy na bieżąco relacjonowali nasze zmagania!

Instytucjom miejskim, tj. MOSiR – owi i TDK -owi za wsparcie logistyczne koncertu kończącego nasz cykl i wszystkim osobom oraz firmom zaangażowanym w pomoc organizacyjną, kateringową oraz obsługę sędziowską i brzegową.

Dziękujemy też za pomoc naszym niezawodnym przyjaciołom i pracownikom. Bez Was wszystkich nie było by tej imprezy, integracji regionalnych środowisk wodniackich, zdrowej rywalizacji na wodzie oraz wspólnej aktywności i zabawy.

Do zobaczenia za rok!